влевовправо

Пневматична шліфувальна орбітальна машинка PROS 650CV 150мм орбіта 5мм MIRKA
- В наявності
- Код: 8995650111
18 729,88 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматична роторно-орбітальна шліфувальна машинка MIRKA ® PROS 650CV 150 мм з орбітою 5,0 мм розроблена з використанням нових технологій.
Інструмент має оптимізовану ергономіку, комфортний хват, що дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою.
Завдяки наявності в корпусі ширшого пиловивідного отвору максимальне видалення пилу можливе навіть при низькій потужності всмоктування.
PROS має інтегровану патентовану захисну кришку, яка блокує потік холодного повітря та забезпечує надійну опору для руки оператора.
Машинка забезпечена гальмом підошви та швидкознімним з'єднанням шланга відведення пилу.
Інструмент має оптимізовану ергономіку, комфортний хват, що дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою.
Завдяки наявності в корпусі ширшого пиловивідного отвору максимальне видалення пилу можливе навіть при низькій потужності всмоктування.
PROS має інтегровану патентовану захисну кришку, яка блокує потік холодного повітря та забезпечує надійну опору для руки оператора.
Машинка забезпечена гальмом підошви та швидкознімним з'єднанням шланга відведення пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Витрата повітря | 485 літр/хв |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 729,88 ₴



