влевовправо

Компресор двухциліндровий 850182 2.2кВт 402л/мин 8бар 100л APRO
- В наявності
- Код: 850182
21 836,10 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор оснащений електродвигуном 2200 Вт, дана модель є відмінним вибором для використовування на СТО, у майстернях, для роботи з пневматичним інструментом. Продуктивність компресора становить 402 л/хв, тим самим дозволяє з легкістю використовувати різноманітні види пневматичних інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Продуктивність компресора | 1100 літр/хв |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 75 кг |
| Живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 21 836,10 ₴






