влевовправо

Компресор шестициліндровий безмасляний 850174 3х1.5кВт 712л/хв 8Бар 100л (2 крана) APRO
- В наявності
- Код: 850174
26 468 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель компресора працює без масла, тому не потребує технічного бслуговування по контролю і доливу масла. Відрізняється чистим повітрям на виході, яке не містить будь-яких домішок. Компресор відмінно підійде для використання в аерографії, медицині, харчовій промисловості та в інших сферах, де потрібне чисте повітря на виході.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Продуктивність компресора | 712 літр/хв |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Вага | 93 кг |
| Живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 26 468 ₴




