влевовправо

Шліфувальна машинка кутова акумуляторна 31мм (ексцентрикова) ONE TECH
- Немає в наявності
- Код: NT09EC-405-S1
12 038,87 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інструмент розроблений для точкового шліфування і полірування. Ви можете використовувати підошви для абразивів PSA або VELCRO залежно від ваших потреб. Надійний бесщітковий двигун забезпечує тривалу роботу.
- Діаметр підошви - 31 мм
- Тип руху - Орбітальний
- Аккумулятор - 10,8V (2.5 Ah) Li-ion
- Частота обертання - 4 000 – 10 000 об/хв
- Хід ексцентрику - 3 мм
- Вага - 475 г
- Регулювання швидкості +
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE TECH |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 34 мм |
| Вага | 0.475 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 3 мм |
| Амплітуда коливань | 3 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 12 038,87 ₴



