влевовправо

Полірувальна машинка 15мм (ексцентрикова) ONE TECH
- Готово до відправки
- Код: NT09Е-304
12 458,28 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрикова полірувальна машинка ONE TECH. Легка вага всього 2,6 кг, що знижує м'язову втому. Індикатор швидкості — дозволяє виконувати полірування з рекомендованим числом обертів за хвилину для досягнення оптимальної продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE TECH |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір ходу платформи | 15 мм |
- Ціна: 12 458,28 ₴



