влевовправо

Віброізоляція 700*500 3,0 мм (60 мкм) VIZOL
- Немає в наявності
- Код: 7.3000
174,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоклеючий матеріал на полімерній основі. Полімерний шар армування алюмінієвою фольгою товщиною 60 мкм. Температурні умови експлуатації від - 45 до + 150 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Vizor |
| Застосування матеріалу | Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 50 см |
| Довжина листа | 70 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Так |
- Ціна: 174,72 ₴


