
Шліфмашина вібраційно-ротаційна електрична SkorpioE RX253A RUPES
- Готово до відправки
- Код: RX253A
24 549,07 ₴
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
Нова безщіткова ексцентрикова шліфувальна машинка SKORPIOE являє собою першу електричну шліфувальну машинку RUPES з ексцентриковою орбітальною головкою, в якій використовується передова технологія БЕЗЩІТКОВОГО мотора. Високоефективний безщітковий двигун гарантує потужність та продуктивність практично для будь-якого застосування, зберігаючи швидкість навіть в умовах великого навантаження. Skorpio E відрізняється оптимізованою ергономікою, що робить його зручним та простим у використанні, а інноваційний дизайн забезпечує неймовірну маневреність та баланс, гарантуючи точні та ефективні результати шліфування. SKORPIO E також безшумний, надзвичайно легкий та з низьким рівнем вібрації, що забезпечує максимальний комфорт оператора.
Ø 3мм ORBIT SKORPIO E:
Орбіта 3 мм призначена для чистової обробки з використанням абразивів класу P320 та вище. Мала орбіта у поєднанні з високими оборотами та відповідними абразивами забезпечує високоякісну обробку, ідеально підготовлену для нанесення фарб та інших покриттів.
Ø 6мм ORBIT SKORPIO E:
6-міліметрова орбіта ідеальна для створення найкращого поєднання зняття матеріалу/обробки поверхні. 6-міліметрова орбіта на 20% ефективніша за часом, ніж традиційна 5-міліметрова орбіта, і при використанні із запропонованими градаціями абразиву від P120 до P320 забезпечує таку ж високу якість обробки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 24 549,07 ₴

