
Машина полірувальна ексцентрикова BigFoot LHR15 Mark III RUPES
- Готово до відправки
- Код: LHR15IIІ STD
26 494,47 ₴
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
Полірувальні машини LHR 15 Mark III – це в першу чергу найефективніший двигун у сімействі ексцентрикових полірувальних машинок BigFoot. Цей двигун був спеціально зроблений фірмою Rupes для Mark III, що дозволило при потужності в 500 Вт досягти 3000 - 5200 об/хв. На сьогоднішній день це найефективніший двигун Rupes.
Поліпшена ергономіка:
Прогумований передній тримач і покращена задня ручка, також має прогумовану поверхню, в Марк III забезпечують безпеку та комфорт оператора в процесі полірування.
ЕЛЕКТРОННИЙ РЕГУЛЯТОР Швидкості:
Нова електронна шкала керування швидкістю дозволяє легко регулювати максимальну швидкість обертання, а великий регулятор швидкості дозволяє перемикати швидкість лише рухом одного великого пальця.
ПРОГРЕСИВНИЙ КУРОК ПУСК:
Курок пуску діє як дросель і дозволяє контролювати кількість обертів на вибраній швидкості. Він дозволяє оператору виконувати тонкі налаштування для точного керування без зупинки процесу полірування.
LHR 15 Mark III – дана машинка з ходом ексцентрика 15 мм та підкладкою 125 мм призначена для детального полірування, обробки криволінійних поверхонь та важких для досягнення зон.
КОМПЛЕКТАЦІЯ Базова:
- кутова полірувальна машинка з обертально-орбітальним типом руху LHR 15 Mark III;
- диск-підошва MULTIHOLE SLIM із липучкою (Velcro) D – 125 мм.
Технічні характеристики:
- Ø підошви – 125 мм
- Ø орбіти – 15 мм
- Потужність - 500 Ватт
- Об/хв - 3 000-5 200
- Вага – 2,6 кг
- Регулювання швидкості – так
- Різьблення шпинделя - M8-F
- Диск-підошва входить до комплекту постачання - 980.027N
- Електричний шнур – 9 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Амплітуда коливань | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 26 494,47 ₴



