
Машина полірувальна ексцентрикова BigFoot LHR21 Mark III RUPES
- Готово до відправки
- Код: LHR21IIІ STD
28 532,50 ₴
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
Полірувальна машина RUPES LHR21 Mark III — новий рівень полірування у світі детейлінгу.
Підвищена ефективність, потужність і збільшений крутний момент - все це дозволяє полірувати ще швидше і якісніше.
Головною особливістю RUPES Mark III є новий, створений компанією мотор з намотуванням, який генерує високий рівень моменту, що крутить, вимагаючи всього 500 Вт споживаної потужності.
В результаті RUPES пропонує найефективніший мотор в орбітальному поліруванні.
Поліпшена ергономіка
Прогумована передня ручка та задня рукоятка MarkIII пропонує винятковий комфорт для оператора, забезпечуючи не ковзну поверхню.
Два прогумовані упори на полірувальній машині надають захист від ненавмисного впливу з різними поверхнями та падіння.
Електронний диск
Новий електронний диск керування швидкістю дозволяє полірувальнику регулювати швидкість, не вимагаючи зайвих рухів.
Електронний регулятор швидкості легко регулюється рухом пальця.
Прогресивна кнопка включення
Нова прогресивна кнопка включення — додавання додаткового рівня контролю.
Технічні характеристики:
- Кількість об/хв – 3000 – 4500;
- Потужність – 500 Вт;
- Хід ексцентрика – 21 мм;
- Ø підошви - 150 мм;
- Вага – 2.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Вага | 2.7 кг |
| Амплітуда коливань | 21 мм |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 28 532,50 ₴


