влевовправо

Полірувальна машина роторна LH22EN RUPES
- Готово до відправки
- Код: LH22EN
21 862,57 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична кутова поліровальна машинка RUPES LH 22 EN.
Машинка відноситься до нового покоління поліровальних інструментів і призначена для фінішної обробки лакофарбових покриттів, забезпечуючи максимальний результат при використанні сучасних поліровальних матеріалів.
Особливості:
- Потужний, міцний і надійний поліровальний інструмент
- Ідеальний для складних і тривалих поліровальних робіт
- Використовується разом з робочими підложками діаметром до 200 мм
- Електричний відсік ізольований спеціальним резиновим матеріалом для захисту і тривалості терміну служби.
Вбудований електронний модуль оснащений:
- система контролю перевантаження
- регулятором швидкості
- система плавного прискорення, що дозволяє рівномірно розподілити поліровальну пасту по поверхні
- Простий доступ до електричних щіток двигуна
- Кнопка для швидкої заміни робочої поверхні без використання ключа
- Ергономічна рукоятка з можливістю установки справа або зліва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rupes |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 21 862,57 ₴



