влевовправо

Віброізоляція ALUMAT 700*500мм 3мм (100мкм) ACOUSTICS
- Готово до відправки
- Код: 41013
233,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективний самоклеючий віброгасний матеріал. Є високов'язкою композицією на основі каучуків. З одного боку армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм, з іншого – закритий антиадгезійним папером. Знімає вібрацію у широкому частотному діапазоні. Пластичний, що легко монтується на складні поверхні. Має герметизуючі та антикорозійні властивості. Екологічно безпечний. Колісні арки, дно багажника, підлога салону, перегородка моторного відсіку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Підлогу автомобіля, Пол багажника, Стінки багажника, Колісні арки |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина листа | 70 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
- Ціна: 233,12 ₴


