влевовправо

Віброізоляція XTREM 700*500мм 2мм (100мкм) ACOUSTICS
- Готово до відправки
- Код: 41015
307,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Acoustics XTREME – віброізоляційний матеріал нового покоління. Дуже ефективний вібропоглинач, що є високов'язкою каучуковою композицією, армованою алюмінієвою фольгою з одного боку та захищеним антиадгезійним папером з іншого. Вага віброізоляції знижена до 30%. Це дозволяє досягти бажаного результату без суттєвого обтяження ваги автомобіля. Віброізоляція має високий коефіцієнт механічних втрат КМП, а спеціально розроблений склад композиції каучукової дозволяє ефективно поглинати вібрації в температурному діапазоні, в якому більшість інших матеріалів втрачають свою ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Двері, Кришка багажника, Стеля автомобіля |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 70 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 307,32 ₴



