
Фарбопульт 803013 SLIM KOMBAT HTE 1.3 WALCOM
- Готово до відправки
- Код: 803013
10 118,92 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Slim вже є символом якості, надійності, універсальності та успішно застосовується по всьому світу в кузовних цехах, промисловості, а також у деревообробці. Сьогодні Slim втілений у новій моделі Slim Kombat є новою унікальною і революційною версією фарборозпилювача. Walcom Slim Kombat відмовившись від застосування алюмінію при виробництві корпусу, представляє інноваційний корпус, виконаний зі сплаву магнію і покритий шаром захисного КЕВЛАРА.
- Витрата повітря: 220 – 260 л/хв.
- Діаметр сопла (Дюза): 1.3
- Тиск: 2.0 – 2.5 бар.
- Об'єм бачка: 680 мл.
- Вага: 380 г.
- Корпус: магнієвий литий сплав з кевларовим покриттям
- Розпилююча головка: нікельована латунь.
- Дюза: нержавіюча сталь.
- Голка – пружини: нержавіюча сталь.
- Ущільнення: PTFE (тефлон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Робочий тиск | 2.5 бар |
| Витрата повітря | 260 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.38 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
- Ціна: 10 118,92 ₴

