
Фарбопульт 963014 GENESI CARBONIO CLEAR HTE 1.4 WALCOM
- Готово до відправки
- Код: 963014
27 211,14 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Genesi Carbonio 360 - надлегкий краскопульт з
вуглепластику, стійкого до розчинників,
зберіг найвищий рівень якості фарбування
фарборозпилювачів лінійки Genesi. З ним процес
фарбування буде ще легше та комфортніше.
HTE Clear – створений для ефективного нанесення всіх
типів лаків
- Витрата повітря: 380 л/хв
- Діаметр сопла (Дюза):
- 1,4 мм. Тиск: 2.0 бар.
- Об'єм бачка: 680 мл.
- Вага: 340 р.
- Корпус: кований алюміній, вкритий вуглепластиком.
- Розпилююча головка: нікельована та хромована латунь.
- Дюза: нержавіюча сталь.
- Голка – пружини: нержавіюча сталь.
- Ущільнення: PTFE (тефлон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 380 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.34 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 27 211,14 ₴

