
Шліфувальна машинка Р150 PROMA-ORBITAL SANDER KOVAX
- Готово до відправки
- Код: 9100600
13 241,13 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proma-X Air 150 Pneumatic Random Orbital Sander Ø150 мм Обертання: 12.000 об/хв. Споживання повітря: 480 л/хв. Вага: 0,95 кг. Повітряний тиск: 4-6 бар. Орбіта: 5мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kovax |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Витрата повітря | 480 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Вібраційна |
- Ціна: 13 241,13 ₴

