влевовправо

Аппликатор BINDER All Purpose Pad
- Готово к отправке
- Код: BNR-ACC-APPALL
85,03 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аппликатор BINDER All Purpose Pad
Аппликатор BINDER All Purpose Pad – це багатофункціональний інструмент для нанесення захисних покриттів, воску, поліролей та інших засобів для догляду за автомобілем. Його продумана конструкція та якісні матеріали забезпечують рівномірне нанесення продуктів на кузов, скло чи пластик, роблячи процес легким і ефективним. Цей аплікатор ідеально підходить для автолюбителів і професіоналів детейлінгу, які цінують якість і зручність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Южная Корея |
| Производитель | Fireball |
| Цвет | Черный |
| Длина | 95 мм |
| Материал | Поролон |
| Высота | 5 мм |
| Обрабатываемая поверхность | Ткань, Краска, Натуральная кожа, Металл, Керамика, Искусственная кожа, Лак, Стекло, Винил, Пластик, Резина |
| Вид товара | Губка |
| Область применения | Полировка |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 95 см |
- Цена: 85,03 ₴


