
Шліфмашина пневматична ексцентрикова AS 15025 d150мм 2.5мм NTools
- Готово до відправки
- Код: 136025
4 499,56 ₴
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
Пневматична шліфувальна машина NTools AS 15025 - це професійний інструмент, призначений для майстерень з проведення кузовних ремонтів і фарбувальних робіт. Поєднують у собі велику потужність, високу ефективність стирання та малу вагу. Мають регулятор швидкості обертання в діапазоні 0-12000 об/хв. NTools AS 150 – це досконала, перевірена конструкція. Ергономічна гумова ручка із спеціальними канавками забезпечує відмінне зчеплення та надійне захоплення для оператора, а також комфорт навіть під час тривалої роботи. Великою перевагою цієї конструкції є дуже хороше балансування машини, завдяки чому робочий диск та абразивний матеріал діють дуже ефективно. AS 15025 з ходом 2,5 мм призначений для оздоблювальних робіт (P240-3000). AS 15050 із ходом 5,0 мм призначений для широкого спектру операцій плоского шліфування (P80-P500).
Технічні дані:
- Робочий тиск: 6,0-6,2 бар.
- Витрата повітря: 340 л/хв.
- Потужність: 0,20 к.с. (150 Вт).
- Частота обертання: до 12000 об/хв.
- Підкладка: липучка, d150/(14+1)год.
- Кріплення задньої панелі: 5/16” UNF.
- Підключення повітря: 1/4” NPT.
- Кріплення всмоктувального шлангу: d29/35 нагвинчується.
- Вага: 0,87 кг.
- Гучність: 88 дБА.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Амплітуда коливань | 2.5 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Витрата повітря | 340 літр/хв |
| Вага | 0.87 кг |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
- Ціна: 4 499,56 ₴

