
Пневматична ексцентрикова шліфувальна машинка під мішок d152мм (5мм) DYNABRADE
- Готово до відправки
- Код: 59043
13 743 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр диска-підошви 152 мм
Хід ексцентрики 5 мм.
Робочий тиск 6,2 бар
Частота обертання 12 000 об/хв
Витрата повітря 453 л/хв
Вага: 0.68 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dynabrade |
| Країна виробник | США |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Витрата повітря | 453 літр/хв |
| Вага | 0.68 кг |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
- Ціна: 13 743 ₴

