
Фарбопульт 823017 SLIM X-LIGHT HTE 1.7 WALCOM
- Готово до відправки
- Код: 823017
8 449,40 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлені фарбопульти серії Slim, які вже відповідають Американським та міжнародним нормам SCAQMD. Пістолети X-Light SLIM HTE відрізняється легкістю, компактністю та ергономічністю. Корпус виготовлений з алюмінію з гальванічним покриттям MattNickel, також використовується курок і оболонка повітряної голови безпосередньо від пістолета Carbonio. У цьому фарбопульті використовуються якісні деталі з нержавіючої сталі, водостійкі на 100%.
- Витрата повітря: 260 л/хв.
- Діаметр сопла (Дюза): 1.7 мм.
- Тиск: 2.0 – 2.5 бар.
- Об'єм бачка: 680 мл.
- Вага: 450
- Корпус: матовий нікель
- Розпилююча головка: нікельована латунь.
- Дюза: нержавіюча сталь.
- Голка – пружини: нержавіюча сталь.
- Ущільнення: PTFE (тефлон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.7 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Робочий тиск | 2.5 бар |
| Витрата повітря | 260 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 8 449,40 ₴

