влевовправо

Віброізоляція ALUMAT 700*500мм 1.6 мм (100мкм) ACOUSTICS
- Готово до відправки
- Код: 4101
160,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективний самоклеючий віброгасний матеріал. Є високов'язкою композицією на основі каучуків. З одного боку армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм, з іншого – закритий антиадгезійним папером. Знімає вібрацію у широкому частотному діапазоні. Пластичний, що легко монтується на складні поверхні. Має герметизуючі та антикорозійні властивості. Екологічно безпечний. Колісні арки, дно багажника, підлога салону, перегородка моторного відсіку.
На нашому сайті Ви також можете купити весь спектр матеріалів для підготовки до фарбування та фарбування автомобілів, полірування та шумо/віброізоляції салону, а також необхідний інструмент для проведення всіх вищезгаданих робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Двері, Кришка багажника, Стеля автомобіля |
| Товщина | 1.6 мм |
| Ширина листа | 70 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
- Ціна: 160,34 ₴


