влевовправо

Віброізоляція PROFY 700*500мм 1.8 мм (100мкм) ACOUSTICS
- Готово до відправки
- Код: 41021
190,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (63) 057-47-46
Менеджер
- +380 (68) 605-56-70Менеджер
- +380 (63) 196-86-06Технолог
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Acoustics PROFY – високоефективний вібропоглинаючий матеріал на основі спеціально розробленої композиції каучуків та цільових добавок, армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм із нанесеним логотипом. Завдяки спеціально підібраному складу вага матеріалу значно знижена. При цьому він має підвищені адгезійні властивості і високі показники коефіцієнта механічних втрат, що сприяє досягненню максимального ефекту при його використанні. Матеріал ефективний у широкому частотному діапазоні. Екологічно безпечний. Легко монтується на складні поверхні, що не вимагає попереднього нагрівання. Має герметизуючі та антикорозійні властивості. Температура експлуатації -50 ° С до +130 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Віброізоляція |
| Виробник | Acoustics |
| Застосування матеріалу | Капот, Двері, Кришка багажника, Стеля автомобіля |
| Товщина | 1.8 мм |
| Ширина листа | 70 см |
| Довжина листа | 50 см |
| Країна виробник | Україна |
| Необхідність нагріву | Ні |
- Ціна: 190,88 ₴



